Arama:

Akdeniz Ekspres ailesi olarak taşımacılık alanında hizmetlerimizi 1959 yılından itibaren müşterilerimize sunmaktayız. Taşıma alanında kendini kanıtlayarak ilerleyen firmamız geçmişten günümüze kadar tüm sevkiyatlarda çözüm odaklı ayarlamalar yapmaktayız. Bu ayarlamaları sigortalı ve sözleşmeli sunarak aktarmaktayız.

Antalya ev taşıma alanında kurum ve bireysel taşımalarda firmamız sizlere destek olmaktadır. Nakliye alanında gerekli ayarlamaları sizler için yaparak ilerlemekteyiz. Gerekli ön inceleme, sigorta ve sözleşme de yapıyoruz. Çözüm odaklı işlemlerimiz sayesinde birçok referansa sahip olarak ilerliyoruz.

Antalya Ev Taşıma

Antalya nakliye işlemlerinde ön inceleme ile taşıma alanında müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Eksper işlemlerinde uzman personelimiz eşyalarınızı taşımak için gerekli tüm ayarlamaları yapmaktayız. Eksper zamanında eşyalarınızı inceleyerek ve sizlere taşıma alanında tüm detayları anlatarak ilerliyoruz. Eksper hizmetini tüm taşımalarda uygulayarak nakil sürecinde pürüz çıkmadan hizmet sunabiliyoruz. Ön inceleme sonucunda sözleşme ve sigorta bedeli de belirlenerek ilerlemekteyiz.

Antalya evden eve taşıma gününde uzman personellerimiz ile geniş logolu araçlarımızla taşıma işlemlerimize başlıyoruz. Nakliye gününde demirbaş mobilyalarınız sökülerek paketlenmektedir. Bu sayede eşyalarınız hasar alma düzeyi en aza indirildiği gibi araca yükleme aşamasında rahatlık sağlamaktadır. Taşınacak tüm eşyalarınız birinci sınıf ambalaj malzemesi ile paketleyerek araca yüklemesi sağlanmaktadır.

Antalya Asansörlü Taşıma Süreci

Modülatör asansör kurulumu her taşıma işlemlerinde sağlamaktayız. Kısa sürede taşıma hizmeti sunduğumuz asansör sistemi ile eşyalarınız zarar görmeden nakli yapılmaktadır. Sektöre girmesi ile ün kazarak birçok müşteri tarafından istenilen asansörlü nakliye hizmetini de firmamız sunmaktadır.

Antalya asansörlü ev nakliye işlemlerinde eşyalarınız daha rahat taşınması için kurulumu sağlamaktayız. Asansörlü nakliye hizmetlerinde taşıma süresinde eşyalarınız hasar almadan hizmet sunmamamız mümkündür. Yüksek katlara rahat erişimi sayesinde eşyalarınız zarar görmeden nakli yapılmaktadır. Taşıma hizmetinde sizlerde asansör sistemi ile eşyalarınızın taşınmasını isterseniz firma temsilcimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Antalya Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası ev taşıma sevkiyatları normal şehir içi taşımalardan daha zorludur. Bu süreçte eşyalarınızı en iyi şekilde taşımasını sağlamak adı altında ön inceleme yapmaktayız. Bu inceleme ile gerekli tüm planlamayı yapan firmamız İstanbul Antalya şehirler arası nakliye sevkiyatları ayarlamaktayız. Taşıma planlaması en az 1 hafta öncesinden planlaması yapılarak oluşabilecek tüm aksilikleri hallediyoruz.

Antalya şehirlerarası sevkiyatlarında komple ev eşyası gibi parça eşya nakliye işlemleri de sunmaktayız. Antalya parça eşya nakliye süreçlerinde büyük boy aracımız ile eşyalarınızı bölmelere yerleştirerek taşımasını sağlıyoruz. Çıkan güzergâha göre ayarlamalar yapan firmamız eşyalarınızı en iyi şekilde taşımasını isterseniz firmamıza iletmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul Antalya nakliyat işlemlerinde haftalık veya günlük olarak çıkan aracımız ile sizlerde taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Taşımacılık alanında sigortalı ve sözleşmeli nakliye işlemleri sunan firmamız eşyalarınızı en iyi şekilde aktarıyoruz. Çıkan sevkiyatlarımızla eşyalarınızı sizlerde taşınmasını sağlamak isterseniz müşteri temsilcimizi arayarak bilgi almanız mümkündür.

Antalya Depolama

Antalya eşya depolama hizmeti de sunan firmamız profesyonel işlem sunmaya devam etmektedir. Depolama hizmetinde geniş depolama alanlarımız ile eşyalarınızı uzun süre rahatlıkla muhafaza edebiliyoruz. Birinci sınıf ambalaj malzemesi kullanarak hizmet sunan firmamız depolama süresi boyunca hasar görmemesini sağlamaktayız. Depolama işlemlerinde sizlere ait alanlarda eşyalarınızı muhafaza edebiliyoruz.

Antalya depolama işlemlerinde gerekli sözleşme ve sigortalamayı yapan firmamız tüm depolama taleplerinizi karşılıyoruz. Parça eşya depolama işlemleri gibi olduğu gibi komple eşya depolama hizmeti de sunabiliyoruz. Sizlerde 7/24 güvenli depolama alanlarımızda eşyalarınızı muhafaza etmek istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kurumsal Antalya Taşıma Firması

İstanbul ve Antalya şubemizle taleplerinizi karşılayan firmamız sayesinde eşyalarınızı en iyi şekilde aktarıyoruz. Yıllardır tecrübeli nakliye hizmetleri sunan firmamız kurum ve bireysel referanslarımızla müşterilerimize aktarmaktayız. Gerek depolama, ev eşyası ve ofis nakliye işlemleri aktarıyoruz.

Antalya evden eve nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlayan firmamız 1959 yılından itibaren hizmetlerimizi sunduk. Nakliye alanında profesyonel ekibimiz sayesinde eşyalarınızı taşımasını ve depolamasını sağlayan firma temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Antalya nakliye fiyatları her müşteriye bağlı olarak değişmektedir. Bu değişkenlik taşıma mesafesi, eşya listesi, personel sayısı ve paketleme stratejileri gibi detaylar ücretlendirmeyi belirlemektedir. Antalya nakliyat ücretleri arasında ekonomik fiyatlandırma ile müşterilerimize sunarak taleplerinizi karşılamaktayız. Antalya nakliye fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ara! | samsun nakliye | samsun evden eve nakliyat | samsun nakliyat |