Hizmetlerimiz

761

Ofis - Büro Taşımacılığı

1 Austos 2011 Pazartesi

Şirketinizin nakliye işlerine başladığımızda her eşyanızın cinsine göre özel paketleme malzemeleri seçerek en kaliteli şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Çekmecelerinizi, her türlü ahşap ve mobilya eşyalarınızı da özenle pakeliyor ve sarsıntısız bir şekilde taşınmalarını sağlıyoruz.Klasör ve dosyalar mukavva kartonlarla paketlenir.Bilgisayar ve faks gibi elektronik eşyalar dışardan gelebilecek darbelere dayanıklı kolilerle taşınır.Elbiseleriniz askılı dolaplarla taşınır. Değerli tablolar havalı naylonlar ve kartonlarla paketlenir.
       

Şirketiniz ne kadar büyük veya eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun taşınma işlerinizi en dikkatli ve en çabuk şekilde gerçekleştiriyoruz. Yeni ofisinize geçiş zamanınızı en aza indirmemizdeki amaç iş kaybınızı minimum seviyede tutmaktır.

Taşınmanızdan önce sizinle bir çalışma planı hazırlayıp, size en uygun zamanda taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.
Biz biliyoruz ki bütün nakliyat firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınızaşirketinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

        Firmamız ofisinizde bulunan tüm değerli eşyalarınızı önem derecelerine göre başarılı personelleri eşliğinde ambalajlayarak taşımaktadır.

Özel ofis aksesuarları, sahiplerinin bilgileri eşliğinde ambalajlanarak nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir.
Tarafımızdan sağlanan nakliyat hizmetlerinde, tüm değerli eşyalar sigortalanarak, nadiren yaşanan hasar işlemleri ile firmamız ilgilenmektedir.Size ait çözümlerimiz, ekstra istekleriniz için bizlere iletişim numaralarımız sayesinde her türlü taleplerinizi bildirebilirsiniz.


Hizmetlerimiz

Duyurular & Yenilikler

İletişim

BAFRA NAKLİYAT
Evden Eve , İlden İle Taşımacılık
İrtibat: Ahmet Öztürk

Tel: +90 535 820 59 81 &
Fax: +
Email: [email protected]