Hizmetlerimiz

668

EV EŞYASI DEPOLAMA HİZMETLERİ

1 Austos 2011 Pazartesi

EV EŞYASI DEPOLAMA HİZMETLERİ

  Eşyalarınızı depomuza teslim etmeden önce eşyanızı teslim edeceğiniz firmayı daha yakından tanımak o firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istersiniz. Bu amaçla ön görüşme ya firmamız ofisine gelerek ya da firmamız yetkilisi sizin evinize gelerek birebir görüşme yapmak hem sizin hem de firmamızın birbirimiz hakkında kanaat sahibi olmamıza yarayacaktır. İlk görüşmeden sonra evinize gelen firmamız eksperi eşyalarınızı yerinde görerek  evinizde ortalama kaç metreküp eşya olduğunu, eşyalarınızın kalitesine ve yoğunluğuna göre nasıl ve ne tür ambalaj malzemeleri kullanılarak kalıcı ambalaj yapılacağına karar verip, buna göre paketleme ve eşyalarınızın depomuza taşınması, aylık depolama masrafınızın ne kadar olacağı hakkında bilgilendirme yapılır. Sizde bu bilgiler ve firmamızın güvenirliğini de değerlendirerek eşyalarınızın firmamız deposunda depolanıp depolanmamasına kararınızı verirsiniz.

 EŞYALARINIZI NASIL DEPOLAYACAĞIZ

  Siz eşyalarınızı firmamızın deposunda depolatmaya karar verdikten sonra eşyalarınızı yerinde tespite gelen firmamız eksperinin önderliğinde size vereceğimiz hizmet konusunda çalışacak elemanlarımıza eşyalarınız hakkında bilgilendirme yapılır. Eşyalarınızın durumuna göre hangi boyda kamyonumuz ile taşınacaksa, bu araç sizin için bir gün öncesinden hazırlanır. İçerisine evinizde gerekli olabilecek her türlü ambalaj malzemesi (kraft kâğıt, çeşitli ebatlarda mukavva koli, havalı naylon, tabaka mukavva, ince naylon, palet streç, kıyafet kolisi, mukavva fıçı, eşyanın tabanına yerleştirilmesi için palet, ambalaj ipi, ambalaj bandı, taşıma kayışları, takım sandığı) kamyonumuza malzeme depomuzdan fazla fazla yüklenir. Araç hazırlandıktan sonra eşyanızın durumu ve  dairenizin kat yüksekliğine göre yeterli sayıda elemanlarımız ile size verilen randevu saatinde adresinize ekibimiz gelir. Eşyalarınız yukarıda bahsettiğimiz ambalaj malzemeleri ile önce toplanıp paketlenir büyük eşyaların ambalajı yapılırken diğer taraftan demonte edilmesi gereken eşyalar demonte edilip ambalaja hazır hale getirilir. Yaptığımız ambalaj yıllarca depomuzda kalacakmış gibi kaliteli ve muazzam bir şekilde yapılır. Ambalajımızı beğenmeyen müşterimizden paketleme ücreti almıyoruz  bu da kendimize duyduğumuz güven ve işimizi ne kadar iyi ve kaliteli yaptığımızın garantisidir. Bu arada paketlemesi ve ambalajı yapılan eşyalar teker teker kodlanarak liste haline getirilir. Listesi yapılan paket kamyona yüklenmek üzere evden taşınır. Eşyalar kamyonumuza yüklenirken istif yapılmasına önemli derecede özen gösterilir. Kamyonumuz yüklendikten sonra eşyalarını kaç metreküp olduğu ölçülür. Ölçüm ve teslim alma işi bitince kamyonumuz depomuza hareket eder. Depomuzda eşya sahibine daha önceden yerini gösterdiğimiz alana, önce 15 cm yüksekliğindeki ahşap paletleri zemine döşeyip  alt kısmını da ilaçladıktan sonra eşyalar kamyonumuzdan indirilerek bu paletler üzerine özenle yerleştirilir. Eşyalar birbirine zarar vermeyecek bir şekilde istiflendikten sonra üzeri kalın naylon ile kapatılır. Üzerine eşyanın kime ait olduğu depoya girişi ne kadar süre depolanacağı gibi bilgileri içeren etiket yapıştırılır. Eşyalar paketlenirken yapılan liste bilgisayar ortamına aktarılarak düzenlenir. Depolama sözleşmesi ile birlikte eşya sahibine bir nüshası teslim edilir bir nüshası e-posta adresine gönderilir. Bir nüshası firmamız arşivine ve bilgisayarlarına kaydedilir. Eşyaların depolama süresi dolup ta teslim alınacağı zaman bu listeye göre eksiksiz ve sağlam olarak eşya sahibine eşyalar telim edilir. Eşyalarınızın bu uzun yolculuk serüveni burada sonlanır.

button

935

Eveden Eve Taşımacılığı

1 Austos 2011 Pazartesi

ffb555.jpg Evden eve taşımacılık zor ve profosyonellik gerektiren bir iştir. Yetiştirilmiş eleman kadrosu , kapalı kasa araçlar , sigortalı taşımacılık ,   özenle seçilmiş paketleme malzemeleri , ücretsiz expertiz hizmeti, eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemleri , tam zamanlı çalışma ve   müşteri, memnuniyetini en ön planda tutmak gibi bir çok birikime sahibiz.Biliyoruzki işinizi en güzel şekilde yerine getiricek firma biziz…   Kurulduğumuz günden bu güne evden eve taşımacılık sektörünün içindeyiz mutluyuz çünkü şimdiye kadar hiçbir müşterimizi madur etmedik   ve hiçbir müşterimizi kaybetmedik.Şimdi hedefimiz daha çok ilerlemek yeni müşteriler kazanmak gerçek anlamda evden eve taşımacılığın nasıl   yapılabiliceğini bu sektörde iş yapan herkeze göstermek en iyi olduğumuzu ispatlamak.     Samsun'da evden eve nakliyat için bir şirket arıyorsanız… Bizde doğru adrestesiniz. Nakliye taşımacılıkta öncü bir firma olarak evden eve   nakliyatta uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Taşınacak eşyalarınızın demontesinden   ambalaj- paketlemesinden, taşınmasından, evden eve   nakliyesinden ve monte edilmesinden gerekirse ara depolanmasından,   gümrüklenmesine kadar bütün işlemleri uzman ve tecrübeli   kadromuzla biz sizin için en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde hallederiz. Yapmış   olduğumuz bütün taşımacılık ve nakliyat işleri ister İstanbul   ister Ankara ister tüm Türkiye'ye olsun sigortalanmış bir şekilde gerçekleştiririz.   Böylece eşyalarınız en güvenilir bir şekilde evden eve,   bürodan büroya taşınmış olur.       

button

768

Kısaca Hizmetler

12 Austos 2011 Cuma

- Şehirler Arası Taşımacılık
- Villa,Yazlık Taşımacılığı
- Parsiyel yük Taşımacılığı
- Büro,Ofis Taşımacılığı
- Şehir İçi Taşımacılık
- Parça Yük Taşımacılığı
- Ambalajlama Hizmetleri
- Montaj & DeMontaj
- Elbise Dolabı Sistemi
- Hassas Eşyaları Taşıma Düzeni
- Marangoz & Tekniksiyen
- Fabrika ve Depo Taşıması

button

Hizmetlerimiz

Duyurular & Yenilikler

İletişim

BAFRA NAKLİYAT
Evden Eve , İlden İle Taşımacılık
İrtibat: Ahmet Öztürk

Tel: +90 535 820 59 81 &
Fax: +
Email: [email protected]